KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275075
nr 1227 5075
Kalle Andersson, signerad, Grisslehamn 1930, sjöbodar. Olja på duk, 58x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:51:04
1.100 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)